Neden IQOS Elektronik Sigara

Neden IQOS Elektronik Sigara

Elektronik sigara modelleri olarak iqos koleksiyonu ve üretimde tercih edilen yenilikçi ısıtma teknolojisini incelemek için firmamızı daha yakından tanıyabilirsiniz.

Philip Morris International tarafından geliştirilen bir marka olarak Iqos’un özel ısıtma tekniklerinin ayrıcalığını hissedebilirsiniz. Tütün yapraklarını yakmadan ısıtıp, cihaz içine aktarmayan elektronik sigaralar, kullanıcılara hem konforlu ve temiz bir kullanım avantajı sunuyor. Neden Iqos’un elektronik sigara ürünlerini tercih etmeniz gerektiği konusunda sizlere doğa dostu bir kullanım imkânı ve sigara bırakma sürecinde sağladığı yüksek etki faktörünü ifade edebiliriz.

Doğa Dostu Elektronik Sigara Modelleri

Smart Core Induction ısıtma teknolojisi ile kullanılan iqos iluma, Heets, Duo, Multi ve Prime gibi son üretim cihazlar, tütün yapraklarını yakmadan ısıttığı için doğaya zarar vermiyor. Kullanıcılara yanmış tütün koku ve hissi bırakmayan elektronik sigara ürünleri, klasik elektronik sigaralardan farklı bir etki uyandırıyor.

Birbirinden farklı aroma seçenekleri ile kullanıcılara benzersiz içim deneyimi yaşatan elektronik sigaralar, doğaya yalnızca karbondioksit salınımı yapıyor. Böylece her kullanımda hem insan hem de çevre sağlığını olumsuz yönde etkilemeyen e-sigara koleksiyonu, bıçaksız tasarım gibi birbirinden farklı üstün özelliklere imza atıyor.

Sigara Bırakmada Etkili IQOS Elektronik Sigara

Duman çıkarmayan Heets tütünü, sigarayı bırakmak isteyen kişiler için oldukça büyük bir etke sahip bulunuyor. Düşük ısıda tütün yapraklarını ısıtan Smart Core ısıtma teknolojisi ile hem birbirinden farklı aroma tadı alabiliyor hem de sağlıklı bir e-sigara içim deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Faydaları saymakla bitmeyen elektronik sigara ürünlerinin en etkili özelliği ise, sigara bıraktırıcı yüksek etkisi olduğu söylenebiliyor. Farklı içim sayılarına sahip ve akciğerlerde zift bırakmayan Iqos sigara ürünleri ile siz de sigarayı kısa bir süre içinde bırakabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Metpor Dekor ile Modern Yapılar

Metpor Dekor ile Modern Yapılar

Yeni Endüstriyel Mutfak Modelleri

Yeni Endüstriyel Mutfak Modelleri

Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe Giydirme

Dış Cephe Giydirme

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir